Panasonic ERJ3EKF5493V
Res Thick Film 0603 549K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERJ3EKF5493V.
Future Electronics
Datasheet3 pagesIl y a 9 ans
Datasheet0 pageIl y a 0 an
Datasheet3 pagesIl y a 15 ans
Datasheet3 pagesIl y a 15 ans
Datasheet6 pagesIl y a 17 ans
Newark
JRH Electronics
Burklin Elektronik
HQonline
Pièces détachées
Res Thick Film 0603 549K Ohm 1% 1/10W ¦100ppm/¦C SMD Paper T/R
Yageo GroupRC0603FR-07549KL
Res Thick Film 0603 549K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupAC0603FR-07549KL
Res Thick Film 0603 549K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.1W, 499000ohm, 75V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0603
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.1W, 511000ohm, 75V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0603
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERJ3EKF5493V fournies par ses distributeurs.
100mW Thick Film Resistors 150V ±100ppm/℃ ±1% 549kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
ERJ Series 0603 549 kOhm 0.1 W ±1 % ±100 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
RESISTOR, THICK FILM, RES 549 KILOHMS, PWR-RTG 0.1 W, TOL 1%,SMT,0603,CUT TAPE
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 549000ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
0603 (1608Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm 0.1W 1/10W 549kOhm ±100ppm/C
Precision Thick Film Chip Resistor, 549000 ½, 1 %, 0.1 W
Panasonic SCT
Panasonic ERJ3EKF5493V - General Purpose Chip Resistors
RESISTOR, 0603, 549K 1%, 0.1W; Product Range:PANASONIC - ERJ Series Thick Film Chip Resistor; Resistance:549kohm; Power Rating:100mW; Resistance Tolerance:± 1%; Resistor Case Style:0603 [1608 Metric]; Resistor Element Material:Thick Film; Temperature Coefficient:± 100ppm/°C; Voltage Rating:75V; Resistor Mounting:SMD