Panasonic ERJ3EKF1333V
Res Thick Film 0603 133K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERJ3EKF1333V.
Future Electronics
Datasheet3 pagesIl y a 9 ans
Datasheet3 pagesIl y a 15 ans
Datasheet3 pagesIl y a 15 ans
Datasheet6 pagesIl y a 17 ans
RS (Formerly Allied Electronics)
Newark
Master Electronics
Burklin Elektronik
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date1998-02-25
Pièces détachées
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.1W, 133000ohm, 75V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0603
Yageo GroupRC0603FR-07133KL
Res Thick Film 0603 133K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 133000ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
TE ConnectivityCRG0603F120K
Res Thick Film 0603 120K Ohm 1% 1/10W ±100ppm/°C Molded SMD SMD
Yageo GroupRC0603FR-07120KL
100mW Thick Film Resistors 75V ±100ppm/℃ ±1% 120kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERJ3EKF1333V fournies par ses distributeurs.
Res Thick Film 0603 133K Ohm 1% 1/10W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Avnet Japan
Thick Film Chip Res, 0603, 1%, Precision; 133Kohm, 7 Inch Reel
ERJ FIXED RESISTOR 0603 (1608Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 133kOhm 0.1W 1/10W
ERJ Series 0603 133 kOhm 0.1 W ±1 % ±100 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
Resistor,Thick Film,Res 133 Kilohms,Pwr-Rtg 0.1 W,Tol 1%,SMT,0603,Cut Tape
Precision Thick Film Chip Resistor, 133000 ½, 1 %, 0.1 W
Panasonic SCT
Panasonic ERJ3EKF1333V - General Purpose Chip Resistors
RESISTOR, THICK, 133K, 0.1W, 1%, REEL; Product Range:PANASONIC - ERJ Series; Resistance:133kohm; Power Rating:100mW; Resistance Tolerance:± 1%; Resistor Case Style:0603 [1608 Metric]; Resistor Element Material:Thick Film; Temperature Coefficient:± 100ppm/°C; Voltage Rating:75V; Packaging:Cut Tape; Resistor Mounting:SMD; Resistor Terminals:Wraparound