Panasonic ERJ14RQF3R3U
Thick Film Chip R, 1210, Low Ohmic, 1% Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ-14RQF3R3U
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERJ14RQF3R3U.
IHS
Datasheet10 pagesIl y a 5 ans
Newark
Master Electronics
Electro Sonic
Farnell
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-1.73%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Pièces détachées
Res Thick Film 1210 3.3 Ohm 1% 0.33W(1/3W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 1210 3 Ohm 1% 0.33W(1/3W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.5W, 3.6ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1210
KTR FIXED RESISTOR 1210 (3225Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 3.6Ohm 0.333W 1/3W
PanasonicERJ-14BQF3R0U
Res Thick Film 1210 3 Ohm 1% 0.5W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Yageo GroupRC1210FR-073R3L
500mW Thick Film Resistors 200V ±1% ±200ppm/℃ 3.3Ω 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERJ14RQF3R3U fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 3.3ohm, 0.9083V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1210
Current Sense Resistors - SMD 1210 3.3ohm 1% Curr Sense AEC-Q200
THICK FILM LOW OHMIC SMNT RESTR 1210 CASE 3.3OHM +/-1%.25W +/-100PPM/C
Panasonic ERJ14RQF3R3U - Current Sensing Chip Resistors
RESISTOR, 1210, 0.25W, 1%, 3R3; Resistance: 3.3ohm; Product Range: -; Resistor Case Style: 1210 [3225 Metric]; Power Rating: 250mW; Resistance Tolerance: ± 1%; Resistor Element Material: Thick Film; Temperature Coefficient: ± 1