Panasonic ERJ-XGNJ682Y
Res Thick Film 01005 6.8K Ohm 5% 0.031W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERJ-XGNJ682Y.
Master Electronics
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Pièces détachées
PanasonicERJ-XGNF6341Y
Res Thick Film 01005 6.34K Ohm 1% 0.031W ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
Yageo GroupRC0603FR-076K81L
Res Thick Film 0603 6.81K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
PanasonicERJ-U01D6981C
Res Thick Film 0201 6.98K Ohm 0.5% 1/20W Molded SMD Pressed Carrier T/R
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERJ-XGNJ682Y fournies par ses distributeurs.
Chip Res, 01005, 5%, Halogen-free 7 inch reel, 6.8K ohm, 5%
01005 (0402Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.016Lx0.008W 0.40mmx0.20mm 0.03W 1/32W 6.8kOhm ±200ppm/C
Thick Film Resistors - SMD 01005 6.8Kohms 5% Halogen-free