Panasonic ERJ-U1TF36R0U
Res Thick Film 2512 36 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERJ-U1TF36R0U.
IHS
Datasheet8 pagesIl y a 5 ans
Panasonic
Newark
Electro Sonic
Burklin Elektronik
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-02-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
Pièces détachées
Yageo GroupRC2512FK-0736RL
1W Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±1% 36Ω 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERJ-1TNF36R0U
Res Thick Film 2512 36 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Yageo GroupRC2512FK-0733RL
1W Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 33Ω 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERJ1TNF33R0U
Res Thick Film 2512 33 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
1W Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±1% 39Ω 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 33.2ohm, 500V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERJ-U1TF36R0U fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 36ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
Resistor, thick film, SMD 2512 (6330), 36 Ω, 1 W, ±1 %, ERJU1TF36R0U
Thick Film Resistors - SMD 2512 1% 36ohm Anti-Sulfur AEC-Q200
Surface Mount Thick Film Resistor, Aec-Q200 Erj Series, 36 Ohm, 1 W, - 1%, 200 V Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJU1TF36R0U
2512 ANTI-SULFURATED RESISTOR / 2512 ANTI-SULFURATED RESISTOR, 1%, 36OHM
Panasonic ERJU1TF36R0U - Anti-Sulfurated Chip Resistors
RESISTOR, 36R, 1%, 1W, 2512, THICK FILM; Resistor Case Style:2512 [6432 Metric]; Resistance:36ohm; Product Range:ERJU1T Series; Voltage Rating:200V; Resistor Element Material:Thick Film; Power Rating:1W; Resistance Tolerance:± 1%; Temperature Coefficient:± 100ppm/°C; Automotive Qualification Standard:AEC-Q200; SVHC:No SVHC (15-Jan-2019)