Panasonic ERJ-U12F8203U
Res Thick Film 1812 820K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERJ-U12F8203U.
Electro Sonic
Farnell
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERJ-U12F8203U fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.75W, 820000ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1812
Thick Film Resistors - SMD 1812 1% 820Kohm Anti-Sulfur AEC-Q200
1812 ANTI-SULFURATED RESISTOR / 1812 ANTI-SULFURATED RESISTOR, 1%, 820KOHM
Panasonic ERJU12F8203U - Anti-Sulfurated Chip Resistors
RES, 820K, 1%, 0.75W, 1812, THICK FILM
Surface Mount Thick Film Resistor, Aec-Q200 Erj Series, 820 Kohm, 750 Mw, - 1%, 200 V Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJU12F8203U
RES, 820K, 1%, 0.75W, 1812, THICK FILM; Resistor Case Style: 1812 [4532 Metric]; Resistance: 820kohm; Product Range: ERJU12 Series; Voltage Rating: 200V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 750mW; Resistance T