Panasonic ERJ-U02F6800X
Res Thick Film 0402 680 Ohm 1% 1/10W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Paper T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERJ-U02F6800X.
IHS
Datasheet8 pagesIl y a 5 ans
JRH Electronics
Electro Sonic
Newark
Farnell
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-7.13%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-02-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
Pièces détachées
Res Thick Film 0402 680 Ohm 1% 0.2W ±100ppm/°C Molded SMD Paper T/R
PanasonicERJ2RKF6800X
Res Thick Film 0402 680 Ohm 1% 0.1W(1/10W) +/-100ppm/C Molded SMD Automotive Punched T/R
PanasonicERJ-2RKF6810X
Res Thick Film 0402 681 Ohm 1% 1/10W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Res Thick Film 0402 620 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERJ-U02F6800X fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.1W, 680Ohm, 50V, 1% +/-Tol, 200Ppm/Cel, Surface Mount,
Res Thick Film 0402 680 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
0402 ANTI-SULFURATED RESISTOR / 0402 ANTI-SULFURATED RESISTOR, 1%, 680OHM
RESISTOR, THICK FILM, 680 OHM, 1%, 0402
RES, THICK FILM, 680R, 1%, 0.1W, 0402, R