Panasonic ERJ-U02F1204X
Res Thick Film 0402 1.2M Ohm 1% 1/10W -400ppm/°C to 150ppm/°C Molded SMD Punched Paper T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERJ-U02F1204X.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 8 ans
Master Electronics
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2018-05-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Res Thick Film 0402 1.2M Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 0402 1.1M Ohm 1% 1/16W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Res Thick Film 0402 1.3M Ohm 1% 0.063W(1/16W) ¡À100ppm/¡ãC Epoxy Resin Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0402 1.1M Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERJ-U02F1204X fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 12ohm, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0402
RES 1.2M OHM 1% 1/10W 0402 SMD