Panasonic ERJ-U02F1203X
Res Thick Film 0402 120K Ohm 1% 1/10W 200ppm/C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERJ-U02F1203X.
Panasonic
Datasheet3 pagesIl y a 8 ans
Electro Sonic
Newark
Farnell
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-1.72%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-02-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
Pièces détachées
PanasonicERJ2RKF1203X
Res Thick Film 0402 120K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ2RKF1213X
Res Thick Film 0402 121K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0402 124K Ohm 1% 1/10W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERJ-U02F1203X fournies par ses distributeurs.
Res Thick Film 0402 120K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 120000ohm, 50V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0402
0402 ANTI-SULFURATED RESISTOR / 0402 ANTI-SULFURATED RESISTOR, 1%, 120KOHM
RES, THICK FILM, 120K, 1%, 0.1W, 0402, REEL
Panasonic ERJU02F1203X - Anti-Sulfurated Chip Resistors
Res, Thick Film, 120K, 1%, 0.1W, 0402; Rango De Producto:Serie Aec-Q200 Erj; Resistencia:120Kohm; Potencia Nominal:100Mw; Tolerancia De Resistencia:± 1%; Tensión Nominal:50V; Tipo De Resistencia:0402 [1005 Metric] |Panasonic ERJ-U02F1203X