Panasonic ERJ-U02D3832X
Res Thkflm Anti-Sulfur 0402 38.3K Ohm 0.005 Smd Rohs Compliant: Yes
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERJ-U02D3832X.
JRH Electronics
Datasheet3 pagesIl y a 8 ans
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Pièces détachées
Yageo GroupRC0402DR-0738K3L
General Purpose Chip Resistor Thick Film 0402 38.3kOhm 0.5% Paper T/R
PanasonicERJU02D3572X
Res Thick Film 0402 35.7K Ohm 0.5% 1/10W Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERJ2RHD3602X
Res Thick Film 0402 36K Ohm 0.5% 1/16W ±50ppm/°C Molded SMD Punched Paper T/R
Yageo GroupRC0402DR-0736KL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 36000ohm, 50V, 0.5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Yageo GroupRC0402DR-0739K2L
General Purpose Chip Resistor Thick Film 0402 39.2kOhm 0.5% Paper T/R
PanasonicERJ-2RHD3902X
Res Thick Film 0402 39K Ohm 0.5% 0.063W(1/16W) ±50ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERJ-U02D3832X fournies par ses distributeurs.
Res Thick Film 0402 38.3K Ohm 0.5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.1W, 38300Ohm, 50V, 0.5% +/-Tol, 200Ppm/Cel, Surface
Thick Film Resistors - SMD 0402 0.5% 38.3Kohm Anti-Sulfur AEC-Q200