Panasonic ERJ-PB3D1372V
Res Thick Film 0603 13.7K Ohm 0.5% 0.2W(1/5W) ±50ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERJ-PB3D1372V.
Tendance sur 3 mois:
-0.31%
Pièces détachées
Yageo GroupRT0603DRE0713K7L
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 13700ohm, 75V, 0.5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0603
PanasonicERJ3RBD1302V
Res Thick Film 0603 13K Ohm 0.5% 0.063W ±50ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERJ-3RBD1472V
100mW Thick Film Resistors ±0.5% ±50ppm/℃ 14.7kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 0603 14K Ohm 0.5% 0.1W(1/10W) ±50ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRT0603DRE0712K7L
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 12700ohm, 75V, 0.5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 14700ohm, 75V, 0.5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERJ-PB3D1372V fournies par ses distributeurs.
Thick Film Resistors - SMD 0603 Anti-Surge Res. 0.5%, 13.7Koh
ERJ 0603 0603 (1608Metric) Chip Resistor ±0.5% ±50ppm/C 13.7kOhms 0.2W 1/5W
Chip Res, Thick Film, 13K7, 0.2W, 0603; Resistance:13.7Kohm; Resistance Tolerance:± 0.5%; Power Rating:200Mw; Resistor Case/Package:0603 [1608 Metric]; Resistor Technology:Thick Film; Resistor Type:High Precision Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ-PB3D1372V