Panasonic ERJ-PA3F29R4V
Resistor, thick film, SMD 0603 (1608), 29.4 Ω, 0.25 W, ±1 %, ERJPA3F29R4V
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERJ-PA3F29R4V.
IHS
Datasheet9 pagesIl y a 5 ans
Panasonic
element14 APAC
Burklin Elektronik
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
Pièces détachées
PanasonicERJ-PA3F30R1V
Res Thick Film 0603 30.1 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-PA3F30R9V
Resistor, thick film, SMD 0603 (1608), 30.9 Ω, 0.25 W, ±1 %, ERJPA3F30R9V
PanasonicERJPA3F30R0V
Res Thick Film 0603 30 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0603 27 Ohm 1% 1/3W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Res Thick Film 0603 30 Ohm 1% 0.33W(1/3W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
TE Connectivity / AMP9-1879507-0
Res High Power Thick Film 0603 27 Ohm 1% 1/5W ±100ppm/°C Molded Paper T/R
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERJ-PA3F29R4V fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 29.4ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Anti-Surge High Power Thick Film Chip Resistor, 29.4 ½, 1 %, 0.25 W
Panasonic SCT
0603 NEW ANTI-SURGE RESISTOR / 0603 NEW ANTI-SURGE RESISTOR 1% 29.4OHM
SMD Thick Film 0603 0,25W 1% 29R4
Panasonic ERJPA3F29R4V - Small & High Power Chip Resistors
RES, 29R4, 1%, THICK FILM; Resistor Case Style: 0603 [1608 Metric]; Resistance: 29.4ohm; Product Range: ERJPA3 Series; Voltage Rating: 150V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 250mW; Resistance Tolerance: ± 1%