Panasonic ERJ-PA3F2323V
Res Anti-Surge Thick Film 0603 232k Ohm 1% 1/4W ±100ppm/°C Molded Paper T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERJ-PA3F2323V.
IHS
Datasheet9 pagesIl y a 5 ans
Burklin Elektronik
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Pièces détachées
PanasonicERJ-PA3F2203V
Res Thick Film 0603 220K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJPA3F2403V
Res Thick Film 0603 240K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Anti-Surge High Power Thick Film Chip Resistor, 210000 ½, 1 %, 0.25 W
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.2W, 240000ohm, 150V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0603
Res Thick Film 0603 220K Ohm 1% 0.33W(1/3W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERJ-PA3F2323V fournies par ses distributeurs.
Avnet Japan
ERJ FIXED RESISTOR 0603 (1608Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 232kOhm 0.25W 1/4W
Anti-Surge High Power Thick Film Chip Resistor, 232000 ½, 1 %, 0.25 W
Panasonic SCT
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 232000ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
0603 New Anti-Surge Resistor Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJPA3F2323V
SMD Thick Film 0603 0,25W 1% 232K