Panasonic ERJ-L08UJ75MV
Res Thick Film 1206 0.075 Ohm 5% 0.33W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERJ-L08UJ75MV.
Master Electronics
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
Pièces détachées
PanasonicERJ-8BWJR075V
Res Thick Film 1206 0.075 Ohm 5% 1W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERJ-L08UF75MV
Res Thick Film 1206 0.075 Ohm 1% 0.33W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
250mW Thick Film Resistors ±5% ±1000ppm/℃ 75mΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
TE Connectivity / AMP2-2176056-2
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 0.075ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Res Thick Film 1206 0.075 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
250mW Thick Film Resistors ±1000ppm/℃ ±1% 75mΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERJ-L08UJ75MV fournies par ses distributeurs.
Thick Film Chip Res, Low Ohmic,1206, 5% Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ-L08UJ75MV
Current Sense Resistors - SMD 1206 0.075ohms 5% Thick Film Resistor
Thick Film Chip Res, Low ohmic,1206, 5% 75 mili oh
1206 (3216Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm 0.333W 1/3W 75mOhm ±100ppm/C