Panasonic ERJ-8GEYJ165V
Res Thick Film 1206 1.6M Ohm 5% 0.25W(1/4W) -400ppm/C to 150ppm/C Molded SMD Punched T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERJ-8GEYJ165V.
Panasonic
Datasheet0 pageIl y a 0 an
Master Electronics
Burklin Elektronik
Arrow Electronics
DigiKey
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-46.30%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date1993-02-01
Pièces détachées
Yageo GroupRC1206JR-071M6L
Res Thick Film 1206 1.6M Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Res Thick Film 1206 1.6M Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC1206JR-071M5L
250mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±5% 1.5MΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 1206 1.5M Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Resistor Thick Film 1206 1.5m Ohm 5% 1/4 Watt ±200ppm °C Surface Mount Paper Tape and Reel
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERJ-8GEYJ165V fournies par ses distributeurs.
Resistor, thick film, SMD 1206 (3216), 1.6 MΩ, 0.25 W, ±5 %, ERJ8GEYJ165V
Thick Film Chip Res, 1206, 1/8W 5% 1.6Mohm, 7 inc
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 1600000ohm, 200V, 5% +/-Tol, -400,150ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Thick Film Resistors - SMD 1206 1.6Mohms 5% Tol AEC-Q200
Thick Film Chip Resistor, 1600000 ½, 5 %, 0.25 W
Panasonic SCT
1206 (3216Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm 0.25W 1/4W 1.6MOhm -400/ +150ppm/C