Panasonic ERJ-6GEYJ622V
Res Thick Film 0805 6.2K Ohm 5% 1/8W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERJ-6GEYJ622V.
Panasonic
Datasheet0 pageIl y a 0 an
RS (Formerly Allied Electronics)
Farnell
element14 APAC
Master Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-0.88%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
SnapEDA
SymboleEmpreinte
Télécharger
Ultra Librarian
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date1993-02-01
Pièces détachées
Res Thick Film 0805 6.2K Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0805 6.2K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0805 6.2K Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 6200ohm, 150V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Res Thick Film 0805 5.6K Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 0805 5.6K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERJ-6GEYJ622V fournies par ses distributeurs.
Avnet Japan
Resistor, thick film, SMD 0805 (2012), 6.2 kΩ, 0.125 W, ±5 %, ERJ6GEYJ622V
ERJ FIXED RESISTOR 0805 (2012Metric) Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 6.2kOhm 0.125W 1/8W
Thick Film Resistors - SMD 0805 6.2Kohms 5% AEC-Q200
Thick Film Chip Resistor, 6200 ½, 5 %, 0.125 W
Panasonic SCT
Panasonic ERJ6GEYJ622V - General Purpose Chip Resistors
RES, 6K2, 5%, 0.125W, 0805, THICK FILM; Resistor Case Style: 0805 [2012 Metric]; Resistance: 6.2kohm; Product Range: ERJ6GE Series; Voltage Rating: 150V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 125mW; Resistance T
Res, Thick Film, 6K2, 5%, 0.125W, 0805, Reel; Resistance:6.2Kohm; Resistance Tolerance:± 5%; Power Rating:125Mw; Resistor Case/Package:0805 [2012 Metric]; Resistor Technology:Thick Film; Resistor Type:General Purpose Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ6GEYJ622V