Panasonic ERJ-6GEYJ565V
Res Thick Film 0805 5.6M Ohm 5% 0.125W(1/8W) -400ppm/C to 150ppm/C Molded SMD Punched T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERJ-6GEYJ565V.
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 5 ans
Panasonic
Master Electronics
TME
Burklin Elektronik
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Pièces détachées
Res Thick Film 0805 5.6M Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRC0805JR-075M6L
125mW Thick Film Resistors 150V ±100ppm/℃ ±5% 5.6MΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 0805 5.6M Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±400ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC0805JR-135M6L
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 5600000ohm, 150V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 5.6e+06ohm, 150V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Yageo GroupRC0805JR-075M1L
125mW Thick Film Resistors 150V ±100ppm/℃ ±5% 5.1MΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERJ-6GEYJ565V fournies par ses distributeurs.
Thick Film Chip Res, 0805, 1/10W 5% Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ6GEYJ565V
Resistor, thick film, SMD 0805 (2012), 5.6 MΩ, 0.125 W, ±5 %, ERJ6GEYJ565V
ERJ FIXED RESISTOR 0805 (2012Metric) Chip Resistor ±5% -400/ +150ppm/C 5.6MOhm 0.125W 1/8W
Thick Film Chip Res, 0805, 1/10W 5% 5.6Mohm, 7 in
125mW Thick Film Resistors ±5% -400ppm/℃~+150ppm/℃ 5.6MΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 5.6e+06ohm, 150V, 5% +/-Tol, -400,150ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Thick Film Chip Resistor, 5600000 ½, 5 %, 0.125 W