Panasonic ERJ-6GEYJ434V
125mW Thick Film Resistors ±5% ±200ppm/℃ 430kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERJ-6GEYJ434V.
Panasonic
Datasheet0 pageIl y a 0 an
JRH Electronics
Newark
TME
Burklin Elektronik
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-4.62%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date1993-02-01
Pièces détachées
Res Thick Film 0805 430K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0805 430K Ohm 5% 1/8W ±200ppm/°C SMD Paper T/R
Res Thick Film 0805 470K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.125W, 390000ohm, 150V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 0805
Res Thick Film 0805 390K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
SMD Chip Resistor, 470 kOhm, ± 5%, 125 mW, 0805 [2012 Metric], Thick Film, General Purpose
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERJ-6GEYJ434V fournies par ses distributeurs.
Resistor, thick film, SMD 0805 (2012), 430 kΩ, 0.125 W, ±5 %, ERJ6GEYJ434V
Thick Film Chip Res, 0805, 1/10W 5% 430Kohm, 7 in
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 430000ohm, 150V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0805
0805 (2012Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm 0.125W 1/8W 430kOhm ±200ppm/C
Thick Film Chip Resistor, 430000 ½, 5 %, 0.125 W
Panasonic SCT
Thick Film Resistors - SMD 0805 430Kohms 5% AEC-Q200
Panasonic ERJ6GEYJ434V - General Purpose Chip Resistors
RES, 430K, 5%, 0.125W, 0805, THICK FILM; Resistor Case Style: 0805 [2012 Metric]; Resistance: 430kohm; Product Range: ERJ6E Series; Voltage Rating: 150V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 125mW; Resistance T
Resistance:430kohm; Resistance Tolerance:± 5%; Power Rating:125mW; Resistor Case / Package:0805 [2012 Metric]; Resistor Technology:Thick Film; Resistor Type:Precision; Product Range:ERJ-6GE Series; Temperature Coefficient:± 200ppm/°CRoHS Compliant: Yes