Panasonic ERJ-6GEYJ335V
Res Thick Film 0805 3.3M Ohm 5% 1/8W -400ppm/ÝC to 150ppm/ÝC SMD Punched Carrier T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERJ-6GEYJ335V.
Panasonic
Datasheet0 pageIl y a 0 an
Master Electronics
TME
Burklin Elektronik
DigiKey
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+1.79%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date1993-02-01
Pièces détachées
Yageo GroupRC0805JR-073M3L
Res Thick Film 0805 3.3M Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Res Thick Film 0805 3.3M Ohm 5% 1/8W ¦200ppm/¦C SMD Paper T/R
Res Thick Film 0805 3.3M Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±400ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC0805JR-073ML
Res Thick Film 0805 3M Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC0805JR-073M6L
Res Thick Film 0805 3.6M Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Res Thick Film 0805 3M Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±400ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERJ-6GEYJ335V fournies par ses distributeurs.
Thick Film Chip Res, 0805, 1/10W 5% 3.3Mohm, 7 in
THICK FILM CHIP RESISTOR Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 3300000ohm, 150V, 5% +/-Tol, -400,150ppm/Cel, Surface Mount, 0805
125mW Thick Film Resistors 200V ±5% -400ppm/℃~+150ppm/℃ 3.3MΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Thick Film Chip Resistor, 3300000 ½, 5 %, 0.125 W
Panasonic SCT
0805 (2012Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm 0.125W 1/8W 3.3MOhm -400/ +150ppm/C
Panasonic ERJ6GEYJ335V - General Purpose Chip Resistors
Res, 3M3, 5%, 0.125W, Thick Film, 0805; Resistance:3.3Mohm; Resistance Tolerance:± 5%; Power Rating:125Mw; Resistor Case/Package:0805 [2012 Metric]; Resistor Technology:Thick Film; Resistor Type:General Purpose; Voltage Rating:150Vrohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ6GEYJ335V