Panasonic ERJ6GEYJ162V
Res Thick Film 0805 1.6K Ohm 5% 1/8W ¦200ppm/¦C SMD Punched Carrier T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERJ6GEYJ162V.
Newark
Datasheet0 pageIl y a 0 an
Datasheet4 pagesIl y a 25 ans
Datasheet5 pagesIl y a 17 ans
element14 APAC
JRH Electronics
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date1993-02-01
Pièces détachées
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.125W, 1600ohm, 150V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 0805
Res Thick Film 0805 1.6K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
125mW Thick Film Resistors 150V ±5% ±200ppm/℃ 1.5kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 0805 1.5K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0805 1.5K Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Resistor, Thick Film Chip; 1.5 K Ohms; Case 0805; 0.125W; +/-5%; SMD; 200ppm/K; 150V
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERJ6GEYJ162V fournies par ses distributeurs.
125mW Thick Film Resistors ±5% ±200ppm/℃ 1.6kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
ERJ FIXED RESISTOR 0805 (2012Metric) Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 1.6kOhm 0.125W 1/8W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 1600ohm, 150V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0805
THICK FILM SMNT FIXED RESISTOR 0805 CASE +/-5% 0.125W +/-200PPM/DEGC
THICK FILM CHIP RESISTOR, 1.6 KOHM, 0.125W, 5%
Thick Film Resistors - SMD 0805 1.6Kohms 5% AEC-Q200
Thick Film Chip Resistor, 1600 ½, 5 %, 0.125 W