Panasonic ERJ-6GEYJ115V
Res Thick Film 0805 1.1M Ohm 5% 0.125W(1/8W) -400ppm/C to 150ppm/C Molded SMD Punched T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERJ-6GEYJ115V.
Panasonic
Datasheet0 pageIl y a 0 an
JRH Electronics
Tendance sur 3 mois:
+12.09%
Pièces détachées
Yageo GroupRC0805JR-071M1L
Res Thick Film 0805 1.1M Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.125W, 1100000ohm, 150V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 0805
250mW Thick Film Resistors 150V ±5% ±400ppm/℃ 1.1MΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
125mW Thick Film Resistors ±200ppm/℃ ±5% 1MΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC0805JR-071ML
125mW Thick Film Resistors 150V ±100ppm/℃ ±5% 1MΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC0805JR-071M2L
RC FIXED RESISTOR 0805 (2012Metric) Chip Resistor ±5% ±100ppm/C 1.2MOhm 0.125W 1/8W
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERJ-6GEYJ115V fournies par ses distributeurs.
Thick Film Chip Res, 0805, 1/10W 5% 1.1Mohm, 7 in
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 1100000ohm, 150V, 5% +/-Tol, -400,150ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Thick Film Chip Resistor, 1100000 ½, 5 %, 0.125 W
Panasonic SCT
RES, 1M1, 5%, 0.125W, 0805, THICK FILM
0805 (2012Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm 0.125W 1/8W 1.1MOhm -400/ +150ppm/C
Panasonic ERJ6GEYJ115V - General Purpose Chip Resistors
RES, 1M1, 5%, 0.125W, 0805, THICK FILM; Resistor Case Style: 0805 [2012 Metric]; Resistance: 1.1Mohm; Product Range: ERJ6GE Series; Voltage Rating: 150V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 125mW; Resistance T