Panasonic ERJ-6DQFR27V
Res Thick Film 0805 0.27 Ohm 1% 0.5W(1/2W) 0ppm/C to 100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERJ-6DQFR27V.
Tendance sur 3 mois:
-24.09%
Pièces détachées
Yageo GroupPT0805FR-7W0R27L
Current Sensor-Low TCR Chip Resistor Thick Film 0805 270mOhm 1% Paper T/R
Yageo GroupPT0805FR-070R28L
Current Sensor-Low TCR Chip Resistor Thick Film 0805 280mOhm 1% Paper T/R
PanasonicERJ-6RQFR27V
Res Thick Film 0805 0.27 Ohm 1% 1/8W ±250ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERJ-6DQJR27V
Res Thick Film 0805 0.27 Ohm 5% 0.5W(1/2W) 0ppm/C to 100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ6BQFR27V
Res Thick Film 0805 0.27 Ohm 1% 1/3W ±250ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
TE Connectivity / AMP1-2176053-8
Res Thick Film 0805 0.27 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±300ppm/C Epoxy Pad SMD Automotive T/R
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERJ-6DQFR27V fournies par ses distributeurs.
Res, 0R27, 0.5W, Current Sense, 0805 Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ6DQFR27V
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 0.27ohm, 0.3674V, 1% +/-Tol, 0,100ppm/Cel, Surface Mount, 0805