Panasonic ERJ-6BWJR011V
Res Thick Film 0805 0.011 Ohm 5% 0.5W ±300ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERJ-6BWJR011V.
IHS
Datasheet10 pagesIl y a 5 ans
Panasonic
Master Electronics
Burklin Elektronik
Arrow Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2009-12-28
Pièces détachées
PanasonicERJ-6BWFR011V
Res Thick Film 0805 0.011 Ohm 1% 0.5W(1/2W) 0ppm/C to 300ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
PanasonicERJ-6CWJR011V
Res Thick Film 0805 0.011 Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±75ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0805 0.011 Ohm 5% 0.33W(1/3W) 50ppm/C to 450ppm/C Pad SMD T/R Automotive
Res Thick Film 0805 0.011 Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±1500ppm/C Epoxy Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ6BWFR010V
Resistor Thick Film 0805 10m Ohm 1% 1/4W 300ppm/C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRL0805JR-070R01L
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 0.01ohm, 0.0354V, 5% +/-Tol, 1500ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERJ-6BWJR011V fournies par ses distributeurs.
Thick Film Chip Res, 0805, Low Ohmic,5 Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ6BWJR011V
0805 (2012Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm 0.5W 1/2W 11mOhm ±300ppm/C
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 0.011ohm, 0.0742V, 5% +/-Tol, 0,300ppm/Cel, Surface Mount, 0805