Panasonic ERJ-3RED3403V
Res Thick Film 0603 340K Ohm 0.5% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERJ-3RED3403V.
IHS
Datasheet8 pagesIl y a 5 ans
Panasonic
Farnell
Newark
Pièces détachées
Yageo GroupRC0603DR-07330KL
General Purpose Chip Resistor Thick Film 0603 330kOhm 0.5% Paper T/R
Yageo GroupRC0603DR-07324KL
General Purpose Chip Resistor Thick Film 0603 324kOhm 0.5% Paper T/R
100mW Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±0.5% 360kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERJ3RED3303V
Res Thick Film 0603 330K Ohm 0.5% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ3RED3603V
Res Thick Film 0603 360K Ohm 0.5% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERA-3AED334V
0603 THIN FILM CHIP RESISTOR / 0603 SMD RESISTOR, 0.5%, 25PPM, 330,000 OHM
Yageo GroupRT0603DRE07360KL
Res Thin Film 0603 360K Ohm 0.5% 0.1W(1/10W) ±50ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRT0603DRE07330KL
High Precision-High Stability Chip Resistor Thin Film 0603 330kOhm 0.5% Paper T/R
Res Thin Film 0603 348K Ohm 0.5% 0.1W(1/10W) ±50ppm/C Pad SMD T/R
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERJ-3RED3403V fournies par ses distributeurs.
Res Precision Thick Film 0603 340k Ohm 0.5% 1/10W ±100ppm/°C Molded T/R
Avnet Japan
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 340000ohm, 75V, 0.5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Precision Thick Film Chip Resistor, 340000 ½, 0.5 %, 0.1 W
Panasonic SCT
Panasonic ERJ3RED3403V - General Purpose Chip Resistors
Res, 340K, 0.5%, 0603, Thick Film; Resistor Case Style:0603 [1608 Metric]; Resistance:340Kohm; Product Range:Erj3R Series; Voltage Rating:50V; Resistor Element Material:Thick Film; Power Rating:63Mw; Resistance Tolerance:± 0.5%; Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ3RED3403V