Panasonic ERJ-3RBD9091V
Res Thick Film 0603 9.09K Ohm 0.5% 0.1W(1/10W) ±50ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERJ-3RBD9091V.
Panasonic
Datasheet3 pagesIl y a 9 ans
Master Electronics
Electro Sonic
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2004-02-02
Pièces détachées
Yageo GroupRT0603DRE079K09L
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 9090ohm, 75V, 0.5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0603
PanasonicERJ-PB3D9091V
Res Thick Film 0603 9.09K Ohm 0.5% 0.2W(1/5W) ±50ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-PB3D8661V
Res Thick Film 0603 8.66K Ohm 0.5% 0.2W(1/5W) ±50ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRT0603DRE078K2L
Res Thin Film 0603 8.2K Ohm 0.5% 0.1W(1/10W) ±50ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRT0603DRE079K53L
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 9530ohm, 75V, 0.5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0603
PanasonicERJ-3RBD9101V
Res Thick Film 0603 9.1K Ohm 0.5% 1/10W ±50ppm/°C Molded SMD Paper T/R
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERJ-3RBD9091V fournies par ses distributeurs.
Thick Film Chip R 0603 0.5 Precision Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ3RBD9091V
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 9090ohm, 75V, 0.5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0603
THICK FILM CHIP R, 0603, 0.5%, PRECISION / THICK FILM CHIP RESISTOR,
Panasonic ERJ3RBD9091V - General Purpose Chip Resistors
RES, 9K09, 0.5%, 0.1W, 0603, THICK FILM;