Panasonic ERJ-1WYJ185U
Resistor 1.8M Ohm 1W 5% 2512
Prix et stock
Pièces détachées
PanasonicERJ1TYJ185U
Thick Film Chip Resistor, 2512, 1W 5% Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ-1TYJ185U
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERJ-1WYJ185U fournies par ses distributeurs.
RESISTOR 1.8M OHM 1W 5% 2512