Panasonic ERJ-1TRQJR22U
Res Thick Film 2512 0.22 Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERJ-1TRQJR22U.
Panasonic
Datasheet4 pagesIl y a 9 ans
RS (Formerly Allied Electronics)
Newark
JRH Electronics
Farnell
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-71.55%
Pièces détachées
TE ConnectivityRL73K3AR22JTDF
Res Thick Film 2512 0.22 Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Plastic T/R
TE Connectivity1-1622825-6
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 0.22ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2512
TE ConnectivityRL73K3AR22JTE
Yageo GroupRL2512JK-070R22L
Res Thick Film 2512 0.22 Ohm 5% 1W ±600ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRL2512JK-070R2L
1W Thick Film Resistors ±5% ±600ppm/℃ 200mΩ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERJ-1TRQJR22U fournies par ses distributeurs.
Avnet Japan
Resistor, thick film, SMD 2512 (6330), 220 mΩ, 1 W, ±5 %, ERJ1TRQJR22U
Resistor;Thick Film;Res 0.22 Ohms;Pwr-Rtg 1 W;Tol 5%;SMT;2512;Cut Tape
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 0.22ohm, 0.469V, 5% +/-Tol, 0,200ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Current Sense Resistors - SMD 2512 0.22ohm 5% Curr Sense AEC-Q200
2512 (6432Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.252Lx0.126W 6.40mmx3.20mm 1W 220mOhm ±200ppm/C
Current Sense Resistors - SMD 2512 0.22ohms 5% Tol
Panasonic ERJ1TRQJR22U - Current Sensing Chip Resistors
Resistor, 0.22Ohm, 1W, 5%, Smd, Full Reel; Resistance:0.22Ohm; Product Range:Erj-1Tr Series; Resistor Case/Package:2512 [6432 Metric]; Power Rating:1W; Resistance Tolerance:± 5%; Resistor Technology:Thick Film; Product Length:6.4Mmrohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ1TRQJR22U