Panasonic ERJ-1TRQJ1R0U
Res Thick Film 2512 1 Ohm 5% 1W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERJ-1TRQJ1R0U.
Panasonic
Datasheet4 pagesIl y a 9 ans
Newark
JRH Electronics
Farnell
Burklin Elektronik
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-7.71%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
Pièces détachées
PanasonicERJ-1TYJ1R0U
Res Thick Film 2512 1 Ohm 5% 1W -100ppm/C to 600ppm/C Molded SMD Embossed Carrier T/R
TE Connectivity1-1622820-8
Fixed Resistor, Thick Film, 1W, 1ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2512
1W Thick Film Resistors ±5% ±200ppm/℃ 1Ω 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC2512JK-071RL
Res Thick Film 2512 1 Ohm 5% 1W ±200ppm/C Pad SMD T/R
TE Connectivity1-1622820-8
Resistor Thick Film 2512 1 Ohm 5% 1W 200ppm/C Molded SMD Blister T/R
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERJ-1TRQJ1R0U fournies par ses distributeurs.
ERJ Series 2512 1 Ohm 1 W ±5 % ±100 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 1ohm, 1V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Thick Film Chip R,2512, Low ohmic,1W, 5% 1.0 Ohms,
2512 (6432Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.252Lx0.126W 6.40mmx3.20mm 1W 1Ohm ±100ppm/C
CURRENT SENSE RES, 1R, 5%, 1 W, 2512
Panasonic ERJ1TRQJ1R0U - Current Sensing Chip Resistors
CURRENT SENSE RES, 1R, 5%, 1 W, 2512; Resistance: 1ohm; Product Range: ERJ1TR Series; Resistor Case Style: 2512 [6432 Metric]; Power Rating: 1W; Resistance Tolerance: ± 5%; Resistor Element Material: Thick Film; Temperature Co