Panasonic ERJ-1GNJ223C
Res Thick Film 0201 22K Ohm 5% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD SMD T/R
Production
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
DistributorSKUMinPkg
TTIERJ-1GNJ223C45 00015KTape & Reel
7h
TMEERJ1GNJ223C015K
3h
NewarkERJ1GNJ223C015KCut Tape
Onlinecomponents.comERJ-1GNJ223C015KBulk
AvnetERJ-1GNJ223C015K
3d
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERJ-1GNJ223C.
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 5 ans
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Pièces détachées
Yageo GroupRC0201JR-0722KL
Res Thick Film 0201 22K Ohm 5% 0.05W(1/20W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
PanasonicERJ-1GEJ223C
Res Thick Film 0201 22K Ohm 5% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
PanasonicERJ-1GEJ243C
Res Thick Film 0201 24K Ohm 5% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
Yageo GroupRC0201JR-0720KL
Res Thick Film 0201 20K Ohm 5% 0.05W(1/20W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
Res Thick Film 0201 22K Ohm 5% 1/24W ±250ppm/°C Molded SMD Paper T/R
Res Thick Film 0201 24K Ohm 5% 0.05W(1/20W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERJ-1GNJ223C fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 22000ohm, 25V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0201
0201 (0603Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.024Lx0.012W 0.60mmx0.30mm 0.05W 1/20W 22kOhm ±200ppm/C
Thick Film Chip Resistor, 22000 ½, 5 %, 0.05 W
Panasonic SCT
ThickFilmChipResistor 0201 5%,HalogenFre 22K ohm
Panasonic ERJ1GNJ223C - General Purpose Chip Resistors
Res, 22K, 5%, 0.05W, Thick Film, 0201; Resistance:22Kohm; Resistance Tolerance:± 5%; Power Rating:50Mw; Resistor Case/Package:0201 [0603 Metric]; Resistor Technology:Thick Film; Resistor Type:General Purpose; Voltage Rating:25V Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ1GNJ223C