Panasonic ERJ-1GNF4220C
Res Thick Film 0201 422 Ohm 1% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD SMD T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERJ-1GNF4220C.
IHS
Datasheet8 pagesIl y a 5 ans
Panasonic
Master Electronics
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Pièces détachées
PanasonicERJ-1GEF4220C
Res Thick Film 0201 422 Ohm 1% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 422ohm, 25V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, 0201
PanasonicERJ-1GEF3920C
Res Thick Film 0201 392 Ohm 1% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
Res Thick Film 0201 390 Ohm 1% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
Yageo GroupRC0201FR-07390RL
Res Thick Film 0201 390 Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC0201FR-07453RL
Res Thick Film 0201 453 Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERJ-1GNF4220C fournies par ses distributeurs.
Thick Film Chip Resistor 0201, 1% Tol, 422 Ohms, 200ppm, automotive
ERJ FIXED RESISTOR 0201 (0603Metric) Chip Resistor ±1% ±200ppm/C 422Ohm 0.05W 1/20W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 422ohm, 25V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0201
Thick Film Resistors - SMD 0201 422ohm 1% HalogenFree AEC-Q200
Precision Thick Film Chip Resistor, 422 ½, 1 %, 0.05 W
Panasonic SCT
ThickFilmChipResistor 0201 1%,HalogenFre 422 ohm
Panasonic ERJ1GNF4220C - General Purpose Chip Resistors
Res, 422R, 1%, 0.05W, Thick Film, 0201; Resistance:422Ohm; Resistance Tolerance:± 1%; Power Rating:50Mw; Resistor Case/Package:0201 [0603 Metric]; Resistor Technology:Thick Film; Resistor Type:Precision; Voltage Rating:25V Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ1GNF4220C