Panasonic ERJ-14YJ130U
Res Thick Film 1210 13 Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERJ-14YJ130U.
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 5 ans
Panasonic
Master Electronics
DigiKey
Electro Sonic
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Introduction Date1993-02-01
Pièces détachées
Res Thick Film 1210 13 Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
PanasonicERJ-P14J130U
Res Thick Film 1210 13 Ohm 5% 0.5W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Res Thick Film 1210 13 Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±200ppm/°C Molded SMD Automotive Punched Paper T/R
Res Thick Film 1210 12 Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-P14J120U
Res Thick Film 1210 12 Ohm 5% 0.5W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-T14J120U
Res Thick Film 1210 12 Ohm 5% 1/2W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERJ-14YJ130U fournies par ses distributeurs.
Thick Film Chip Resistor, 1210, 1/4W 5% 13ohm, 7 inch reel
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 13ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1210, CHIP, ROHS COMPLIANT