Panasonic ERJ-14BQJR47U
Thick Film Low Ohmic Chip Resistor / 0.47 Ohm, 5%, 1210, 1/2W, 7 Inch Reel
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERJ-14BQJR47U.
Master Electronics
Electro Sonic
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-2.88%
Pièces détachées
PanasonicERJ-14RQJR47U
Resistor Thick Film 1210 0.47 Ohm 5% 0.25W (1/4W) ±200ppm/C Molded Surface Mount Automotive Embossed
KOA SpeerSR732ETTDR47J
Res Thick Film 1210 0.47 Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRL1210JR-070R51L
Low Ohmic Chip Resistor Thick Film 1210 510mOhm 5% Paper T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.33W, 0.43ohm, 0.3767V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1210
KOA SpeerSR732ETTDR51J
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.66W, 0.51ohm, 0.5802V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 1210
Yageo GroupRL1210JR-070R47L
Res Thick Film 1210 0.47 Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±300ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERJ-14BQJR47U fournies par ses distributeurs.
Thick Film Low Ohmic Chip Resistor Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ-14BQJR47U
Thick Film Chip Resistor, 0402, 1/2W,1% 5%, 0.47oh
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 0.47ohm, 0.4848V, 5% +/-Tol, 0,200ppm/Cel, Surface Mount, 1210
1210 (3225Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm 0.5W 1/2W 470mOhm ±200ppm/C