Panasonic ERJ-12ZYJ683U
Res Thick Film 2010 68K Ohm 5% 3/4W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERJ-12ZYJ683U.
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 5 ans
Panasonic
Farnell
Newark
Master Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Pièces détachées
Res Thick Film 2010 68K Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.75W, 62000ohm, 400V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 2010
Yageo GroupRC2010JK-0768KL
750mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±5% 68kΩ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC2010JK-0762KL
750mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±5% 62kΩ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC2010FK-0768KL
750mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 68kΩ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERJ-12ZYJ683U fournies par ses distributeurs.
Avnet Japan
Resistor, thick film, SMD 2010 (5025), 68 kΩ, 0.75 W, ±5 %, ERJ12ZYJ683U
ERJ Series 2010 68 kOhm 0.75 W ±5 % ±200 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
Thick Film Chip Resistor, 2010, 1/2W 5% 68Kohm, 7
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 68000ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2010
2010 (5025Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.197Lx0.098W 5.00mmx2.50mm 0.75W 3/4W 68kOhm ±200ppm/C
Thick Film Chip Resistor, 68000 ½, 5 %, 0.75 W
Panasonic SCT
Panasonic ERJ12ZYJ683U - General Purpose Chip Resistors
Thick Film Resistors - SMD 2010 68Kohms 5% AEC-Q200
Res, 68K, 5%, 0.75W, 2010, Thick Film; Resistor Case Style:2010 [5025 Metric]; Resistance:68Kohm; Product Range:Erj12Z Series; Voltage Rating:200V; Resistor Element Material:Thick Film; Power Rating:750Mw; Resistance Tolerance:± 5%; Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ12ZYJ683U