Panasonic ERJ-12ZYJ623U
Thick Film Chip Resistor, 2010, 1/2W 5% 62Kohm, 7 inch reel
NRND
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERJ-12ZYJ623U.
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 5 ans
Panasonic
Master Electronics
Burklin Elektronik
DigiKey
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date1998-09-24
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusNRFND (Last Updated: 6 months ago)
Pièces détachées
Res Thick Film 2010 56K Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC2010JK-0762KL
750mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±5% 62kΩ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC2010JK-0756KL
750mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±5% 56kΩ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
750mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±5% 68kΩ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERJ-12SF6652U
Res Thick Film 2010 66.5K Ohm 1% 0.75W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Res Thick Film 2010 68.1K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERJ-12ZYJ623U fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 62000ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2010
2010 (5025Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.197Lx0.098W 5.00mmx2.50mm 0.75W 3/4W 62kOhm ±200ppm/C
Thick Film Chip Resistor, 62000 ½, 5 %, 0.75 W