Panasonic ERJ-12ZYJ562U
Res Thick Film 2010 5.6K Ohm 5% 0.75W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERJ-12ZYJ562U.
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 5 ans
Panasonic
JRH Electronics
Farnell
element14 APAC
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Pièces détachées
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 5600ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.75W, 5100ohm, 400V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 2010
Res Thick Film 2010 5.1K Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRC2010JK-075K6L
Res Thick Film 2010 5.6K Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC2010JK-075K1L
Res Thick Film 2010 5.1K Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC2010FK-075K6L
750mW Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±1% 5.6kΩ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERJ-12ZYJ562U fournies par ses distributeurs.
ERJ Series 2010 5.6 kOhm 0.75 W ±5 % ±200 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
Thick Film Chip Resistor, 2010, 1/2W 5% 5.6Kohm,
2010 (5025Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.197Lx0.098W 5.00mmx2.50mm 0.75W 3/4W 5.6kOhm ±200ppm/C
Thick Film Chip Resistor, 5600 ½, 5 %, 0.75 W
Panasonic SCT
Thick Film Resistors - SMD 2010 5.6Kohms 5% AEC-Q200
Panasonic ERJ12ZYJ562U - General Purpose Chip Resistors
Surface Mount Thick Film Resistor, Aec-Q200 Erj Series, 5.6 Kohm, 750 Mw, - 5%, 200 V Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ12ZYJ562U
RES, 5K6, 5%, 0.75W, 2010, THICK FILM; Resistor Case Style: 2010 [5025 Metric]; Resistance: 5.6kohm; Product Range: ERJ12Z Series; Voltage Rating: 200V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 750mW; Resistance To