Panasonic ERJ-12ZYJ3R3U
Res Thick Film 2010 3.3 Ohm 5% 0.75W -100ppm/°C to 600ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERJ-12ZYJ3R3U.
Panasonic
Datasheet0 pageIl y a 0 an
Newark
JRH Electronics
Farnell
Tendance sur 3 mois:
-0.07%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date1998-09-24
Pièces détachées
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.75W, 3.3ohm, 400V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 2010
Yageo GroupRC2010JK-073R3L
RC Series 2010 0.75 W 3.3 Ohm ±5% ±200 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
Res Thick Film 2010 3.3 Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 3ohm, 200V, 5% +/-Tol, 500ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Res Thick Film 2010 3 Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/C Molded SMD Paper T/R
Yageo GroupRC2010JK-073RL
750mW Thick Film Resistors 200V ±5% ±200ppm/℃ 3Ω 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERJ-12ZYJ3R3U fournies par ses distributeurs.
Thick Film Chip Resistor, 2010, 1/2W 5% 3.3ohm, 7
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 3.3ohm, 200V, 5% +/-Tol, -100,600ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Panasonic ERJ12ZYJ3R3U - General Purpose Chip Resistors
RES, 3R3, 5%, 0.75W, 2010, THICK FILM; Resistor Case Style: 2010 [5025 Metric]; Resistance: 3.3ohm; Product Range: ERJ12Z Series; Voltage Rating: 200V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 750mW; Resistance Tol