Panasonic ERJ-12ZYJ2R4U
Res Thick Film 2010 2.4 Ohm 5% 0.75W(3/4W) -100ppm/C to 600ppm/C Molded SMD Embossed T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERJ-12ZYJ2R4U.
Panasonic
Datasheet0 pageIl y a 0 an
Master Electronics
Burklin Elektronik
_legacy Avnet
DigiKey
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-79.35%
Pièces détachées
Res Thick Film 2010 2.4 Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC2010JK-072R4L
Res Thick Film 2010 2.4 Ohm 5% 3/4W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Embossed T/R
Res Thick Film 2010 2.2 Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRC2010JK-072R2L
Res Thick Film 2010 2.2 Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
Res Thick Film 2010 2.2 Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupAC2010JK-072R2L
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERJ-12ZYJ2R4U fournies par ses distributeurs.
Resistor, thick film, SMD 2010 (5025), 2.4 Ω, 0.75 W, ±5 %, ERJ12ZYJ2R4U
ERJ FIXED RESISTOR 2010 (5025Metric) Chip Resistor ±5% -100/ +600ppm/C 2.4Ohm 0.75W 3/4W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 2.4ohm, 200V, 5% +/-Tol, -100,600ppm/Cel, Surface Mount, 2010