Panasonic ERJ-12ZYJ2R0U
Res Thick Film 2010 2 Ohm 5% 0.75W(3/4W) -100ppm/C to 600ppm/C Molded SMD Embossed Carrier T/R
NRND
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERJ-12ZYJ2R0U.
Panasonic
Datasheet0 pageIl y a 0 an
Master Electronics
Burklin Elektronik
Arrow Electronics
DigiKey
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-0.08%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
SymboleEmpreinte
Télécharger
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusNRFND (Last Updated: 6 months ago)
Pièces détachées
Yageo GroupRC2010JK-072RL
750mW Thick Film Resistors 200V ±5% ±200ppm/℃ 2Ω 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 2010 2 Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 2010 2.2 Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRC2010JK-072R2L
Res Thick Film 2010 2.2 Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.75W, 1.8ohm, 400V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 2010
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 1.8ohm, 200V, 5% +/-Tol, 850ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERJ-12ZYJ2R0U fournies par ses distributeurs.
ERJ FIXED RESISTOR 2010 (5025Metric) Chip Resistor ±5% -100/ +600ppm/C 2Ohm 0.75W 3/4W
Thick Film Chip Resistor, 2010, 1/2W 5% 2ohm, 7 i
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 2ohm, 200V, 5% +/-Tol, -100,600ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Panasonic ERJ12ZYJ2R0U - General Purpose Chip Resistors
Resistance:2ohm; Resistance Tolerance:± 5%; Power Rating:750mW; Resistor Case / Package:2010 [5025 Metric]; Resistor Technology:Thick Film; Resistor Type:Precision; Product Range:ERJ-12Z Series; Voltage Rating:200V RoHS Compliant: Yes