Panasonic ERJ-12ZYJ133U
Res Thick Film 2010 13K Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERJ-12ZYJ133U.
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 5 ans
Burklin Elektronik
DigiKey
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date1998-09-24
Pièces détachées
Res Thick Film 2010 12K Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 12000ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Yageo GroupRC2010JK-0712KL
Res Thick Film 2010 12K Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
TE Connectivity / AMP9-1879499-9
Fixed Resistor, Thick Film, 1W, 12000ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.75W, 13000ohm, 400V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2010
Yageo GroupAC2010JK-0712KL
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.75W, 12000ohm, 200V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 2010
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERJ-12ZYJ133U fournies par ses distributeurs.
Thick Film Chip Resistor, 2010, 1/2W 5% 13Kohm, 7 inch reel
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 13000ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2010
2010 (5025Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.197Lx0.098W 5.00mmx2.50mm 0.75W 3/4W 13kOhm ±200ppm/C
Thick Film Chip Resistor, 13000 ½, 5 %, 0.75 W