Panasonic ERJ-12ZQFR39U
Res Thick Film 2010 0.39 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERJ-12ZQFR39U.
IHS
Datasheet10 pagesIl y a 5 ans
Panasonic
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Burklin Elektronik
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
Pièces détachées
PanasonicERJ-B1BFR39U
Res Thick Film 1020 0.39 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded Wide Terminal SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-C1BFR39U
Res Anti-Sulfured Thick Film 1020 0.39 Ohm 1% 2W ±200ppm/°C Molded Emboss T/R
Yageo GroupPT2010FK-7W0R39L
Current Sensor-Low TCR Chip Resistor Thick Film 2010 390mOhm 1% Emboss T/R
Yageo GroupRL2010FK-070R39L
750mW Thick Film Resistors ±300ppm/℃ ±1% 390mΩ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Metal Strip, 1W, 0.39ohm, 0.6245V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Fixed Resistor, Metal Strip, 0.5W, 0.4ohm, 0.4472V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERJ-12ZQFR39U fournies par ses distributeurs.
Res Thick Film 2010 0.39 Ohm 1% 0.75W -100ppm/°C to 600ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Resistor, thick film, SMD 2010 (5025), 390 mΩ, 0.5 W, ±1 %, ERJ12ZQFR39U
ERJ Series 2010 0.39 Ohm 0.5 W ±1 % ±200 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
Thick Film Chip R,2010,1/2W Low Ohmic1% Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ12ZQFR39U
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 0.39ohm, 0.4416V, 1% +/-Tol, 0,200ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Current Sense Resistors - SMD 2010 0.39ohm 1% Curr Sense AEC-Q200