Panasonic ERJ-12YJ681U
Res Thick Film 1812 680 Ohm 5% 0.75W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
NRND
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERJ-12YJ681U.
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 5 ans
Panasonic
Master Electronics
Jameco
Electro Sonic
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date1993-02-01
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusNRFND (Last Updated: 6 months ago)
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERJ-12YJ681U fournies par ses distributeurs.
Thick Film Chip Resistor,1812, 1/2W 5% 680ohm, 7 i
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 680ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1812
Thick Film Resistors - SMD 1812 680ohms 5% AEC-Q200
FIXED RESISTOR Chip Resistor 5% 200ppm/C 680Ohm 750mW