Panasonic ERJ-12YJ394U
Res Thick Film 1812 390K Ohm 5% 0.75W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
NRND
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERJ-12YJ394U.
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 5 ans
Panasonic
Master Electronics
Electro Sonic
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusNRFND (Last Updated: 6 months ago)
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERJ-12YJ394U fournies par ses distributeurs.
Thick Film Chip Resistor,1812, 1/2W 5% 390Kohm, 7
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 390000ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1812
Thick Film Chip Resistor, 390000 ½, 5 %, 0.75 W