Panasonic ERJ-12YJ270U
Res Thick Film 1812 27 Ohm 5% 0.75W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
NRND
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERJ-12YJ270U.
Panasonic
Datasheet0 pageIl y a 0 an
Master Electronics
Arrow Electronics
Electro Sonic
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusNRFND (Last Updated: 6 months ago)
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERJ-12YJ270U fournies par ses distributeurs.
Thick Film Chip Resistor,1812, 1/2W 5% 27ohm, 7 in
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 27ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1812
Thick Film Resistors - SMD 1812 27ohms 5% AEC-Q200
Thick Film Chip Resistor, 27 ½, 5 %, 0.75 W