Panasonic ERJ-12SF4122U
Res Thick Film 2010 41.2K Ohm 1% 0.75W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
NRND
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERJ-12SF4122U.
IHS
Datasheet8 pagesIl y a 5 ans
Panasonic
Master Electronics
Burklin Elektronik
Electro Sonic
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2002-02-12
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusNRFND (Last Updated: 6 months ago)
Pièces détachées
Res Thick Film 2010 42.2K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 2010 40.2K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 2010 38.3K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC2010FK-0739KL
RES 39K OHM 1% 3/4W 2010 / 39 kOhms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Moisture Resistant Thick Film
PanasonicERJ-12SF3902U
Res Thick Film 2010 39K Ohm 1% 0.75W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-12SF3832U
Res Thick Film 2010 38.3K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERJ-12SF4122U fournies par ses distributeurs.
Thick Film Chip Resistor, 2010, 3/4W 1% 41.2Kohm, 7 inch reel
Resistor, thick film, SMD 2010 (5025), 41.2 kΩ, 0.75 W, ±1 %, ERJ12SF4122U
Precision Thick Film Chip Resistor, 41200 ½, 1 %, 0.75 W
Panasonic SCT
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 41200ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Thick Film Resistors - SMD 2010 41.2Kohms 1% AEC-Q200