Panasonic ERG1SJ222
Fixed Resistor, Metal Oxide, 1W, 2200ohm, 350V, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
EOL
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERG1SJ222.
Master Electronics
Datasheet10 pagesIl y a 11 ans
Panasonic
element14 APAC
Newark
DigiKey
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 6 months ago)
Pièces détachées
TE Connectivity / AMP9-1879350-7
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 2200ohm, 350V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityRR02J2K2TB
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 2200ohm, 500V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP1-1624245-7
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 2200ohm, 350V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupCFR-25JR-52-2K2
Axial FIXED RESISTOR CFR 0.094Diax0.248L 2.40mmx6.30mm 0.25W 1/4W 2.2kOhm -350/ +500ppm/C
Axial FIXED RESISTOR - FUSIBLE NFR25H 0.098Diax0.256L 2.50mmx6.50mm 0.5W 1/2W 2.2kOhm ±100ppm/C
Res Metal Film 2.2K Ohm 5% 0.33W(1/3W) ±100ppm/C Conformal Coated AXL T/R
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERG1SJ222 fournies par ses distributeurs.
RESISTOR, 2.2KOHM, 1W, 5%, AXIAL ProdRESISTOR, 2.2KOHM, 1W, 5%, AXIAL
Res Metal Oxide Film 2.2K Ohm 5% 1W ±350ppm/C Conformal Coated AXL Automotive Bulk
Metal film axial resistor, 1W, 2K2
RS APAC
Resistor Resistance technical notation: 2K2 Temperature range: -55 ... 200 °C Resistor type: Metal Oxide Film Resistor Power Rating: 1 W Rated voltage: 350 V Resistance: 2.2 kOhm
Resistor, 2.2Kohm, 1W, 5%, Axial; Resistance:2.2Kohm; Product Range:Erg Series; Power Rating:1W; Resistance Tolerance:± 5%; Resistor Case/Package:Axial Leaded; Voltage Rating:350V; Resistor Technology:Metal Film; Product Length:9Mmrohs Compliant: Yes |Panasonic ERG-1SJ222