Panasonic ERG-2SJ121
Fixed Resistor, Metal Oxide, 2W, 120ohm, 350V, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
EOL
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERG-2SJ121.
Panasonic
Datasheet7 pagesIl y a 11 ans
Farnell
Future Electronics
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginIndonesia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2005-03-08
Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 6 months ago)
LTB Date2021-09-30
LTD Date2022-03-31
Manufacturer Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 6 months ago)
Pièces détachées
TE ConnectivityRR02J120RTB
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 120ohm, 500V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP6-1879350-7
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 120ohm, 350V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP6-1879352-2
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 110ohm, 500V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRSF2JT110R
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 110ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRSMF2JT110R
RSMF FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±200ppm/C 110Ohm 2W
Stackpole ElectronicsCFM14JT120R
Fixed Resistor, Carbon Film, 0.25W, 120ohm, 250V, 5% +/-Tol, -400,0ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERG-2SJ121 fournies par ses distributeurs.
Res Metal Oxide Film 120 Ohm 5% 2W ±350ppm/C Conformal Coated AXL Bulk
ERG Series Ø 4 x 12 mm 120 Ohm 2 W ±5 % ±350 ppm/°C Metal Oxide FIlm Resistor
RESISTOR, 120 OHM, 2W, 5%, AXIAL; Produc; RESISTOR, 120 OHM, 2W, 5%, AXIAL; Product Range:PANASONIC - ERG Series; Resistance:120ohm; Power Rating:2W; Resistance Tolerance:± 5%; Resistor Case Style:Axial Leaded; Resistor Element Type:Metal Film; Voltage Rating:350V