Panasonic ERG-1SJ240V
ERG FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±350ppm/C 24Ohm 1W
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERG-1SJ240V.
IHS
Datasheet10 pagesIl y a 11 ans
Panasonic
Arrow Electronics
_legacy Avnet
Electro Sonic
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginIndonesia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2005-03-08
Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 6 months ago)
LTB Date2022-01-31
LTD Date2022-05-31
Manufacturer Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 6 months ago)
Pièces détachées
TE ConnectivityROX1SJ22R
ROX Neohm FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±350ppm/C 22Ohm 1W
Stackpole ElectronicsRSMF1JT24R0
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 24ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 22ohm, 350V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityROX3SJ22R
TE Connectivity 3-1625892-3 Metal film resistor 22 Ω Axial lead 3 W 5%
TE ConnectivityROX2SJ22R
Through Hole Resistor, Rox Series, 22 Ohm, 2 W, 5%, 350 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
Stackpole ElectronicsRSMF1JT22R0
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 22ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERG-1SJ240V fournies par ses distributeurs.
Res Metal Oxide Film 24 Ohm 5% 1W ±350ppm/C Conformal Coated AXL Automotive Tape and Box
Res Metal Oxide 24 Ohm 5% 1W ±350ppm/°C Conformal AXL Thru-Hole Ammo Pack