Panasonic ERA3AED134V
0603 Thin Film Chip Resistor / 0603 SMD Resistor, 0.5%, 25PPM, 130, 000 Ohm
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERA3AED134V.
Electro Sonic
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-0.48%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2008-03-19
Pièces détachées
Yageo GroupRT0603DRD07130KL
High Precision-High Stability Chip Resistor Thin Film 0603 130kOhm 0.5% Paper T/R
PanasonicERA-3AED1213V
Res Thin Film 0603 121K Ohm 0.5% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRT0603DRD07120KL
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 120000ohm, 75V, 0.5% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
PanasonicERA-3AED124V
0603 THIN FILM CHIP RESISTOR / 0603 SMD RESISTOR, 0.5%, 25PPM, 120,000 OHM
100mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 140kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERJ3RED1303V
Res Thick Film 0603 130k Ohm 0.5% 1/10W ±100ppm/°C Molded SMD Paper T/R
PanasonicERJ3RED1203V
Res Thick Film 0603 120K Ohm 0.5% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0603 120K Ohm 0.5% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERA3AED134V fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 130000ohm, 75V, 0.5% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
0603 Thin Film Chip Resistor Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERA-3AED134V
Metal Film (Thin Film) Chip Resistors, 0.1W, 130000½, 0.5%, 0603, RoHS
Panasonic SCT
FIXED RESISTOR Chip Resistor 0.5% 25ppm/C 130kOhm 100mW