Panasonic ERA-6AED9310V
Res Thin Film 0805 931 Ohm 0.5% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERA-6AED9310V.
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 5 ans
Panasonic SCT
Arrow Electronics
Introduction Date2013-10-22
Pièces détachées
PanasonicERA6AED102V
125mW Thin Film Resistor 100V ±0.5% ±25ppm/℃ 1kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRT0805DRD071KL
125mW Thin Film Resistor 150V ±0.5% ±25ppm/℃ 1kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRT0805DRD07910RL
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 910ohm, 150V, 0.5% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
PanasonicERJ-6RBD9100V
Res Thick Film 0805 910 Ohm 0.5% 0.1W(1/10W) ±50ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRT0805DRE071KL
125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERJ-PB6D9310V
Res Thick Film 0805 931 Ohm 0.5% 0.25W(1/4W) ±50ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERA-6AED9310V fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 931ohm, 100V, 0.5% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
ERA Series 0805 931 Ohm ±0.5% 0.125 W ±25 ppm/°C Thin Film Chip Resistor
0805 Thin Film Chip Resistor Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERA6AED9310V
Metal Film (Thin Film) Chip Resistors, 0.125W, 931½, 0.5%, 0805, RoHS
Panasonic SCT
Thin Film Resistors - SMD 0805 931ohms 25ppm 0.5% AEC-Q200