Panasonic ERA-6AED624V
0805 Thin Film Chip Resistor / 0805 SMD Resistor 0.5% 25PPM 620000 Ohm
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERA-6AED624V.
Panasonic SCT
Arrow Electronics
Tendance sur 3 mois:
-0.02%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-05-29
Pièces détachées
PanasonicERA-6AED564V
125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 560kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRT0805DRD07560KL
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 560000ohm, 150V, 0.5% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Yageo GroupRT0805DRD07634KL
High Precision-High Stability Chip Resistor Thin Film 0805 634kOhm 0.5% Paper T/R
High Precision-High Stability Chip Resistor Thin Film 0805 649kOhm 0.5% Paper T/R
PanasonicERJ-6RED6203V
Thick Film Chip Resistor Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ6RED6203V
PanasonicERJ-6RED6803V
Res Thick Film 0805 680K Ohm 0.5% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERA-6AED624V fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 620000ohm, 100V, 0.5% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
ERA-6A FIXED RESISTOR 0805 (2012Metric) Chip Resistor ±0.5% ±25ppm/C 620kOhm 0.125W 1/8W
Metal Film (Thin Film) Chip Resistors, 0.125W, 620000½, 0.5%, 0805, RoHS
Panasonic SCT
Thin Film Resistors - SMD 0805 620Kohms 25ppm 0.5% AEC-Q200
RES SMD 620K OHM 0.5% 1/8W 0805